Sea Views Levante Beach Ana

  • 45 m²

Sea Views Levante Beach Ana Benidorm appartement van 45 m² ligt in de Rincon de Loix wijk en biedt snelle toegang tot de Minigolf van Benidorm, die binnen 5 minuten lopen ervan ligt. Dit appartement is gelegen binnen 2 km van Tram Benidorm treinstation en op ongeveer 850 meter van Apartamentos Vistamar busstation.

De accommodatie biedt gasten de handige voorziening van badlakens in de badkamer. Er is ook een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Sea Views Levante Beach Ana appartement een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het 1-badkamer appartement is binnen 2 km van het Plaça del Castell en in de buurt van de Benidorm Train Vision. Sea Views Levante Beach Ana appartementen zijn gesitueerd binnen 25 minuten wandelafstand van het Parque de Elche. Deze accommodatie is binnen 3 km van het Strand Playa de Levante genesteld. P3 kabelbaan station is op een klein stukje lopen van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sea Views Levante Beach Ana Benidorm
Atico Con Gran Terraza
Mobiele prijsaanbieding

Atico Con Gran Terraza

9.8
Voortreffelijk 25 beoordelingen
63 m van de accommodatie
USD 870 USD 783
per nacht
Coblanca 3 By Apturist
Mobiele prijsaanbieding

Coblanca 3 By Apturist

132 m van de accommodatie
USD 360 USD 324
per nacht
Coblanca 3-10-5 Apartment Levante Beach
Mobiele prijsaanbieding

Coblanca 3-10-5 Apartment Levante Beach

7.6
Goed 66 beoordelingen
138 m van de accommodatie
USD 208 USD 187
per nacht

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerAT-325645-BM,ESFCNT00000302800016008800000000000000000000000000005
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Sea Views Levante Beach Ana appartement te vinden?
      Sea Views Levante Beach Ana appartement is in de Rincon de Loix wijk gesitueerd, op 4 km van Melia Villaitana Golf Club.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Sea Views Levante Beach Ana appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Sea Views Levante Beach Ana appartement zijn onder andere het pretpark Terra Mítica, Melia Villaitana Golf Club, het Parque de Elche.
    • Hoeveel kost het om bij Sea Views Levante Beach Ana appartement te verblijven?
      De huurprijs van Sea Views Levante Beach Ana appartement is €62.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Sea Views Levante Beach Ana appartement?
      Restaurants in de buurt van Sea Views Levante Beach Ana appartement zijn onder andere Mad Monk en Market Tavern restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Sea Views Levante Beach Ana appartement?
      Bij Sea Views Levante Beach Ana appartement vinden gasten een complete keuken met een broodrooster.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sea Views Levante Beach Ana Benidorm

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten